دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان

دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان

 

دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، دستگاهی بیسیم است و با دستگاه های دیگر چینی و ژاپنی جوش فورجینگ اتوماتیک به کل متفاوت می باشد و امکانات پر شمار ویژه ای دارد. دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، به دلیل عدم نیاز به نیروی انسانی برای مراحل حرارت دادن و فشار مکانیکی و سایر موارد، فاقد خطای انسانی می باشد. برند آلمانی اسکای بوش SKY BOSCH، دستگاه تمام اتوماتیکی برای جوش فورجینگ به بازار عرضه کرده است که توانایی انجام مراحل جوشکاری را به شیوه کنترل از راه دور با کمک تلفن همراه و کنترل پنل بیسیم انجام می دهد.

دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، خطای انسانی را در اتصال میلگردهای ستون ها و فونداسیون ساختمان ها به کلی حذف کرده است و هزینه های ناشی از به کار گیری نیروی انسانی را به صورت قابل توجهی کاهش داده است. اتصال میلگردهای ستون های سازه های بتنی به وسیله دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش، با تکنولوژی القایی و بدون نیاز به کپسول می باشد.

 

امکانات فراوان دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، این دستگاه را به کل از نمونه های چینی و ژاپنی متمایز کرده است. مزایای استفاده از دستگاه اسکای بوش برای جوش فورجینگ شامل این موارد می باشد:

دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان اولین دارنده سیستم کنترل لرزش می باشد و 6 حالت برای کنترل سرعت دارد.دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، دارنده اولین سیستم Restart Protection می باشد که با جلوگیری از روشن شدن خودکار دستگاه پس از اتصال مجدد به برق، ایمنی کاربر را تأمین می کند.دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، اولین دارنده سیستم Kick Back Stop جهت جلوگیری از ضربه زدن دستگاه هنگام گیر کردن در زمان قطع کار می باشد.دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، اولین سیستم Soft Star را دارد که جهت جلوگیری از وارد شدن بار اضافی به شبکه برق، موجب کاهش گشتاور و بار موتور  هنگام شروع به کار می شود. دستگاه جوش فورجینگ اسکای بوش ساخت آلمان، دارنده اولین سیستم Over Protection می باشد که از آن در برابر بار اضافه محافظت می کند و به جهت طول عمر موتور، در صورت وارد شدن فشار بیش از حد به دستگاه، به صورت خودکار دستگاه خاموش می شود.

این دستگاه اعمال فشار مکانیکی را بدون دخالت دست، با انتخاب سایز میلگرد در منوی تصویری و به صورت اتوماتیک انجام می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *