فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک بوش

فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک بوش

فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک

فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک، توسط دستگاه هایی بر روی دو سر میلگرد انجام می گیرد. در این دستگاه ها برش دو سر میلگرد جهت حذف زنگ زدگی و آلودگی، حرارت دادن آن ها تا مرز پلاستیکی یا خمیری شدن فولاد و همچنین فشار مکانیکی مرحله آخر به صورت تمام اتوماتیک انجام می گیرد.

دستگاه جوش فورجینگ بیسیم تمام آلمانی اسکای بوش، از جمله دستگاه های تمام اتوماتیک فورجینگ میلگرد می باشد که عملکردی متفاوت از دستگاه های دیگر فورجینگ اتوماتیک دارد. در دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک اسکای بوش، برای حرارت دادن دو سر میلگرد از مشعل گازی اکسیژن-استیل استفاده نمی گردد و به جای آن از انرژی القایی استفاده می گردد. این نکته کنترل بر روی حرارت را بسیار بالا برده و نیاز به تخصص و مهارت جوشکار را برای تشخیص چشمی میزان حرارت را بر طرف می کند. همچنین به دلیل حذف کپسول گاز در دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک، بسیار ایمن می باشد.

دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک عوامل انسانی را حذف می کند. حذف عوامل انسانی خطاهای انسانی را به صفر می رساند. زمان ذخیره می کند، هزینه های پروژه را کاهش می دهد. جوش های ایجاد شده در میلگردها به وسیله دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک در محل تماس دچار اکسیداسیون نمی شوند و مقاومت و استحکام بالایی دارند. دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک اسکای بوش نقاط جوش را تعیین و اصلاح می کند و عمل فورجینگ را از طریق بیسیم و کنترل از راه دور با کنترل پنل و تلفن همراه انجام می دهد.

انجام جوشکاری با دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک، بسیار مقرون به صرفه بوده. پرتی و اورلپ ندارد و میزان زیادی در مصرف میلگرد صرفه جویی می کند. همچنین میلگردهای کوتاه یا غیر قابل استفاده را می توان به کمک دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک، بازیابی کرد و در هزینه های پروژه صرفه جویی کرد. با استفاده از دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک، به دلیل کاهش مصرف میلگرد، وزن سازه پایین می آید. این عامل سبب کاهش نیروهای ثقلی و مقاوم سازی بنا در برابر زلزله یا سوانحی می شود که استحکام یا مقاومت بنا را تهدید می کنند.

اسکای بوش دستگاه فورجینگ میلگرد تمام اتوماتیک می باشد که سرعت اجرای پروژه را بالا می برد، نیازی به برق سه فاز ندارد. کاربری آسان دارد و مکانیزم قدرتمندی دارد که با کمک سیستم های محافظتی نصب شده بر روی آن، هر گونه فشار و اضافه بار را بی اثر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *